logó Kispesti Eötvös József Általános Iskola
1191 Budapest, Eötvös utca 13. tel: 06-1-357-0077

Budapesti


Budapesti versenyek

2018-2019-es tanév

BUDAPESTI KAÁN KÁROLY TERMÉSZETISMERETI VERSENY

II. hely: Nagy Lolita 6.oszt.
III. hely: Le Hoang My 5.oszt.
Felkészítő tanár: Oláhné Budaházi Gyöngyi


Ultimate Frizbee Diákolimpia Budapesti Döntő

2. korcsoportban a 4. hely

Csapattagok

Ágh Dóri, Noszek Ajna, Tóth Nóri, Ratiu Alexandra, Le Hoang My, Pető Zsolt, Tóth Bendegúz, Schön Botond, Csabai Péter, Kapitány Zsombor, Juhász Kornél, Farkas István, Papp Oliver

3. korcsoportban a 8. hely

Csapattagok

Várkonyi Zita, Juhász Janka, Bagdács Szonja, Fegyó Fruzsina, Kis Vivien, Juhász Boglárka, Csabai László, Sinka Zsombor, Bencsetlet Máté, Tóth Botond, Szabó Gergely, Szenka Márton, Oczeák Dávid, Fazekas Dominik

Felkészítő tanár: Jávor Péter






Teleki Pál földrajzverseny
8. hely Káldos Anna 7.a
Felkészítő tanár: Oláhné Budaházi Gyöngyi



Bolyai anyanyelvi verseny (Budapesti forduló)

3. évfolyam – 23.helyezett a 85 csapatból
Badits-Nyáradi Gréta, Szitás Lara, Pfendtner Kinga Boglárka, Valyuch Ildikó felkészítő: Lányiné Szabó Mónika

4. évfolyam - 14. helyezett a 92 csapatból
Kibédi Anita, Kapás Tímea, Kapitány Zsombor, Bakai Barnabás 4.a osztály felkészítő: Móricz Judit

2017-2018-as tanév

Fővárosi Komplex Vizuális Verseny helyezettek:

Sinka Ábel 2.a
Badits-Nyáradi Gréta 2.a
Fehér Boglárka 5.a
Cservenák Zsófia 5.a
Járóka Róbert 8.b
Felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Kaán Károly természetismereti verseny

14. hely Valyuch Levente 5.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
16. hely Nagy Lolita 5.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
.hely Káldos Anna 6.a osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea

Teleki Pál földrajzverseny

10. hely Mondok Gyula 8.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Herman Ottó biológiaverseny

12. hely Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Matematikaverseny

7. hely Mondok Gyula 8.b osztály felkészítő: Zimmermann Péter

Bod Péter Országos Könyvtár használati Verseny Fővárosi forduló (62 induló)

11. hely Bede Zoé 8.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
12. hely Tóth Réka 7.a osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
17. hely Mondok Gyula 8.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

2016-2017-es tanév

Magyar Természettudományi Múzeum: Az év emlőse pályázat különdíja
Bakai Barnabás 2.a osztály felkészítő: Móricz Judit

Bátaszéki Matemetikaverseny megyei fordulón döntőbe jutott
Rada Boglárka 6.a osztály felkészítő: Vincze Imréné

Zrínyi matematikaverseny
5. hely Kapitány Zsombor 2.a osztály felkészítő: Móricz Judit

Kaán Károly természettudományos verseny
10. hely Török Zoltán 6.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
16. hely Tóth Réka 6.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Versillusztrációs pályázat
1. hely
Nagy Bianka 4.a osztály
Szabados Noémi 7.b osztály
Csepregi Máté 7.b osztály
Ábrahám Benjamin 1.c osztály
felkészítő: Albertné Olasz Júlia
2. hely Batta Noémi 7.b osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Rajzverseny
Arany fokozat Batta Noémi,Wetzl Virág 7.b osztály
Ezüst fokozat Tóth Réka 6.a osztály, Nagy Anna 8.b osztály
felkészítő: Albertné Olasz Júlia

2015-2016-os tanév

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
2. hely Antalics Zsófia 8.b osztály felkészítő: Neuwirth Éva

Versillusztrációs pályázat
1. hely Szabados Noémi 7.b osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Kaán Károly természettudományos verseny
1. hely Tóth Réka 5.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
4. hely Török Zoltán 5.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
6. hely Bede Zoé 6.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyönygyi

Irodalmi vetélkedő(könyvtár)
1. hely Bánfalvi Réka, Bede Zoé, Danyi Dóra 6.b osztály
3. hely Balatoni Rita,Fehér Brigitta,Szöllősi Lizett 5.b osztály
felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

2014-2015-ös tanév

Komplex rajzverseny
1. hely Varga Emese 8.a osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Természetudományi verseny
7. hely Muth Olivér, Urbán Kristóf, Bognár Barnabás,Vastag Krisztián csapatban
felkészítő:Oláhné Budaházi Gyöngyi

Zrínyi Ilona területi matematikaverseny
1. hely Mondok Gyula 5.b osztály, Mészáros Balázs, Kibédi Péter 5.a osztály
felkészítő: Vincze Imréné, Ugróczky Gábor

15. hely Nagy Lolita 2.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
5. hely Mészáros Balázs 5.a osztály felkészítő: Ugróczky Gábor
2. hely Mondok Gyula 5.b osztály felkészítő: Vincze Imréné

Bolyai természettudományi csapatverseny
7. hely Urbán Viktór,Muth Olivér,Bognár Barnabás, Vastag Krisztián 6.a osztály
felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Teleki Pál földrajzverseny
12. hely Balogh Petra 7.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Kaán Károly természet és környezetismereti verseny
6. hely Bede Zoé 5.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
11. hely Urbán Kristóf 6.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
17. hely Bognár Barnabás 6.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Tudásbajnokság, természetismeret
3. hely Muth Olivér 6.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

2013-2014-es tanév

Élen a tanulásban,élen a sportban.
Stefán Bernadett 7.b osztály Fővárosi kitüntetés felkészítő: Tantestület

Budapesti tájékozódási verseny
3. hely Mondok Gyula,Mondok Erzsébet, Mersitz Levente 4.b osztály
felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
5. hely Kovács Dávid 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

Bátaszéki Matematikaverseny megyei forduló
Országos döntőbe jutott Mészáros Anna 7.a osztály felkészítő: Vincze Imréné

Komplex vizuális verseny
1. hely Csonka Dániel 6.b osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia
3. hely Varga Emese 7.a osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Varga Tamás matematika verseny megyei forduló
4. hely Mészáros Anna 7.a osztály

Fazekas: Kis Kavics Kupa
1. hely Mészáros Anna 7.a osztály felkészítő: Vincze Imréné

Megyei matematika verseny
5. hely Rada Boglárka 3.a felkészítő: Móricz Judit

Teleki Pál földrajz-földtan verseny
7. hely Varga Emese 7.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia

Rajzverseny "Költészet napja"
2. hely Antalics Zsófia 6.b osztály felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Kaán Károly Természet és Környezetismereti Verseny
1. hely Urbán Kristóf 5.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Matematikaverseny
1. hely Mészáros Anna 7.a osztály felkészítő: Vincze Imréné

2012-2013-as tanév

Helytörténeti egyesület:versillusztráció kiállított mű (658 pályázóból)

2. hely Lázok Eszter 5.b, Andrikó Csenge 6.b, Somosköi Sára, Bács Csenge, Bédi Ákos 8.b
felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Szerző: KEJÁI

Közzétéve: 2019-04-29 14:45:42

Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.